גביית צ′קים חוזרים - פתרונות אשראי מהירים
פתיחת תפריט
גביית צ′קים חוזרים

גביית צ′קים חוזרים

קניית צ′קים חוזרים

קניית צ′קים חוזרים

ניכיון צ′קים

ניכיון צ′קים

גביית פסקי דין

גביית פסקי דין

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

הלוואות ללקוחות פרטיים

הלוואות ללקוחות פרטיים

פתרונות אשראי מהירים > גביית צ′קים חוזרים >

גביית צ'קים חוזרים

 

ביכולתך כלקוח לנסות ולגבות את החובות או הצ'ק החוזר לבד, אך באופן פחות יעיל מחברה מקצועית העוסקת ומתמחה בכך, ואשר פועלת מול המנגנונים הנדרשים ואשר הינה בעלת ניסיון רב.

 

חברתנו תפנה לחייב לשלם חובו מיידית, הן בפניה טלפונית, והן ,ככל שיידרש, באמצעות משלוח מכתב התראה , תוך דרישה לתשלום החוב והוצאות נלוות ופירוט צעדים שיינקטו כנגד החייב, מכתב אשר לכשעצמו מאותת לחייב על נחישות מאמצי הגביה ומשמעותיה הכספיות ככל שלא יסדיר חובו.

 

במידת הצורך ייפתח נגד החייב תיק הוצאה לפועל (הדבר כרוך באגרה המצטרפת לחובו), ולאחר מכן תימסר לחייב אזהרה בהתאם לכללים הרלוונטיים, בה ניתנת לחייב ארכה של 30 ימים להסדרת חובו, ואשר רק לאחריה ניתן יהיה לפעול נגד החייב. (יצוין כי קיימת אפשרות להטיל עיקול בטרם אזהרה , על מנת למנוע הברחת נכסי החייב).

 

לאחר פתיחת תיק ההוצל"פ, וככל שהחייב לא פרע חובו בתום תקופת האזהרה, יינקטו מידית שלל הליכים מבצעיים כנגדו לשם גביית חובו, לרבות באמצעות הטלת עיקולים וביצוע הגבלות שונות על החייב.

 

דוגמאות לפעולות אכיפה רלוונטיות: עיקולי רכבים , מיטלטלין, חשבונות בנק, כספים ממקורות נוספים, מקרקעין נכסים אחרים וכו'. בנוסף ,ניתן להצר צעדי החייב באמצעות מגבלות כדוגמת: איסור יציאה מהארץ, אי חידוש רישיון נהיגה, מניעת שימוש בכרטיסי אשראי או צ'קים, וכו'.


לחברתנו הידע, המקצועיות, והיצירתיות הנדרשים לניהול הליכי הגביה והפעולות המבצעיות, לשם גביית החוב באופן מהיר ומניעת הברחת נכסים. והיא תיעשה עבורך באופן מקצועי, זריז ויעיל ותחסוך לך זמן, לחץ ומשאבים.

 

הגביה תתבצע בהתאם להוראות החוק בלבד. לך כלקוח ולחברתנו אינטרס משותף לגבות את הצ'ק במהירות האפשרית ולהקטין את ההוצאות הכרוכות בהליכי האכיפה. לשם כך החברה מפעילה טכניקות מתקדמות לאיסוף מידע וייעול הליך הגביה.


כמו כן החברה מפעילה מוקד גביה טלפוני ומיומן לצורך גביה ראשונית ומהירה, קודם לפניה להוצאה לפועל. כל עיכוב בגביית הצ'ק עלול לגרום לכך שנושה / חייב אחר יקדים אותך או שהחייב ינסה להבריח את נכסיו, לכן חשוב לפעול לגביית הצ'ק במהירות האפשרית. ‏

חברתנו תממן באופן מלא את כל עלויות הגביה הצפויות (אגרות, פעולות אכיפה וכיו"ב) זאת מתוך בטחון ביכולתה לגבות את הצ'ק באמצעות הניסיון הרב והמומחיות שרכשה ועקב תיקוני חוק חדשים ויעילים מבעבר, המקלים על גביית הצ'ק.

 

החברה אף מציעה, בכפוף לבדיקה מוקדמת ומתוך אמונה ביכולתה לגבות את הצ'ק, מתן מקדמה  על חשבון הגביה העתידית! לאחר גביית הצ'ק וניכוי שכר טרחה וההוצאות בגין פעולות הגביה, וכפי שיסוכם מראש, תועבר היתרה בתוספת ריבית והצמדה לפקודת הלקוח. באם חברתנו לא תצליח לגבות את הצ'ק היא לא תחייב את הלקוח במאומה. כחלק ממדיניות השקיפות של חברתנו היא מנפיקה ללקוח דו"חות תקופתיים עם פירוט שלב הגביה בו מצוי הצ'ק. לצורך אפשור גביית הצ'ק על ידי החברה תתבקש לחתום על יפוי כח של עורך הדין.

מטרתנו היא להפוך אותך ללקוח מרוצה!

צקים

 

הגביה תיעשה על ידנו ביחס לצ'קים העונים לקריטריונים הבאים בלבד:

  • צ'ק פרטי  (לא צ'קים מאת חברה).
  • צ'קים שאינם "למוטב בלבד".
  • הצ'ק חוזר מאחת הסיבות הבאות: אכ"מ, נל"מ, מוגבל ומעוקל.
  • צ'ק סחיר
  • עד 7 שנים רטרואקטיבית

 

 

יש לך שאלות נוספות? צור עימנו קשר ונשמח לענות!

טופס משוב

נשמח לענות לשאלותיכם, צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

*שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
*טלפון:
דואר אלקטרוני:
*פרטי הפניה:

פתרונות אשראי מהירים


טלפון: 077-2062081

אימייל: gviya3@gmail.com

 

השירות ניתן לתושבי: אזור הצפון והגליל, חיפה והקריות, אזור המרכז, ירושלים ואזור הדרום

גביית צ′קים חוזרים | שקים חוזרים | פתרונות אשראי מהירים   I  טלפון: 077-2062081   I   אימייל: gviya3@gmail.com

 

התוכן באתר רשום בלשון זכר, אך הוא מיועד שני המינים  |  תקנון ותנאי שימוש

הפעל נגישות

בניית אתרים